Stwórz upragnioną atmosferę skupienia 

Nowe tkaniny zasłonowe i obiciowe 

Vescom wzbogaca swoją kolekcję tkanin zasłonowych i obiciowych o nowe pozycje: Moroni i Namal. Moroni sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających całkowitego zaciemnienia, natomiast Namal będzie idealnym materiałem obiciowym do mebli, które są wyjątkowo intensywnie eksploatowane. Oba produkty są wytrzymałe i występują w bogatej palecie kolorystycznej.

100% black out

W pełni zaciemniająca tkanina zasłonowa Moroni daje efekt bawełny i bardzo dobrze się układa. Ta w 100% zaciemniająca tkanina jest funkcjonalna i stanowi uzupełnienie innych zaciemniających tkanin zasłonowych: Iseo, Bedra i Tavira. Moroni dostępna jest 23 modnych, świeżych i jasnych kolorach.

60.000 Martindale

Tkaninę obiciową Namal charakteryzuje subtelna melanżowa struktura krepy. Tkanina jest wyjątkowo odporna na intensywną eksploatację (Martindale > 60.000 cykli ścierania), wycieranie i działanie światła. Namal znajduje szerokie zastosowanie dzięki bogatej palecie 42 kolorów - ciepłe odcienie koralowej czerwieni, zimne odcienie lodowego błękitu oraz różne neutralne kolory. Dzięki swoim funkcjonalnym właściwościom Namal szczególnie dobrze sprawdza się w biurach.