Tkaniny zasłonowe Vescom inspirowane naturą 

Czarujące, miękkie i wygodne 

Vescom wzbogaca swoją kolekcję tkaninami zasłonowymi inspirowanymi naturą: Liran, Faray i Mioko. Wszystkie trzy mają ciepły, naturalny wygląd i bogatą paletę kolorów. Ze względu na organiczny i naturalny charakter tkaniny doskonale łączą się z nowymi motywami obić ściennych Onari, Greenbo i Millwood. Razem stanowią stylową i naturalną całość i tworzą ciepłą i komfortową atmosferę!

Liran ma puszysty, miękki wygląd i piękny połysk. Tkanina dostępna jest w 15 jasnych, naturalnych i pudrowych odcieniach i można ją łatwo zastosować w każdym projekcie wnętrza.

Mioko pozostaje trwałym produktem podstawowym. Znany z miękkiego wyglądu i pięknego, eleganckiego połysku. Nowa paleta kolorów z 33 kolorami oferuje mile widzianą wariację jasnych odcieni. Neutralne przeplatają się z chłodnymi odcieniami jednobarwnymi, niuansami szarości i modnych kolorów.

Faray jest znany ze swojego naturalnego i organicznego wyglądu. Całkowicie nowa paleta kolorów z 18 odcieniami ma charakterystyczny pionowy, organiczny wzór inspirowany naturą. Tkanina może być używana z dwóch stron, co sprawia, że Faray jest wyjątkowy!

„Tkaniny oraz okleiny ścienne w naturalny sposób współgrają ze sobą,

tworząc atmosferę przytulności i komfortu.”

Christiane Müller, Vescom Design Director