3 nowe eleganckie tkaniny zasłonowe  

Połączenia kolorystyczne o naturalnym i luksusowym wyglądzie 

Vescom poszerza swoją kolekcję o trzy nowe nastrojowe tkaniny zasłonowe: Dolin, Coron i Farasan. Każdą z tkanin cechuje odmienna struktura i ciekawe połączenie różnych odcieni. Dzięki temu łatwo można je dopasować praktycznie do każdego wnętrza. Niezwykle funkcjonalne!

Dolin to lekka, teksturowana mieszanka kolorów o lnianym wyglądzie. Jest to matowa tkanina z subtelnym połyskiem. W połączeniu z paletą 9 jasnych kolorów Dolin zapewni każdemu wnętrzu subtelny i naturalny wygląd.

Coron (20 kolorów) o wyrazistej, podłużnej strukturze charakteryzuje się naturalnym połyskiem. Nieregularna, prążkowana struktura nadaje tkaninie głębi, tworząc ciepłą, a zarazem luksusową atmosferę.

 

Farasan przekształci każde pomieszczenie w stylowe, finezyjne wnętrze. Ta zróżnicowana kolorystycznie tkanina charakteryzuje się naturalnym połyskiem, co nadaje jej wykwintny i luksusowy wygląd. Farasan jest dostępny w 16 wyjątkowych kolorach, takich jak szmaragd, bursztyn, kobalt i jadeit. Szerokość tej tkaniny to wysokość pomieszczenia.