Wprowadzenie marki Vescom na rynek USA 

Vescom rozpoczyna współpracę z Koroseal na rynku Ameryki Północnej 

Od września, firma Koroseal będzie wyłącznym dystrybutorem wszystkich produktów marki Vescom w Ameryce Północnej (Stany Zjednoczone oraz Kanada). W ciągu kolejnych pięciu miesięcy, Vescom za pośrednictwem Koroseal wprowadzi w Ameryce Północnej wiele katalogów z kolekcjami. Dystrybucja będzie skierowana do architektów i projektantów działających na rynku obiektów użyteczności publicznej. 1 września, jako pierwsze zostaną wprowadzone okleiny ścienne, następnie tkaniny zasłonowe i materiały obiciowe.

Firma Vescom zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości produktów do dekoracji wnętrz - oklein ściennych, materiałów obiciowych i tkanin zasłonowych - przeznaczonych na rynek obiektów użyteczności publicznej. Założona w 1971 w Deurne, w Holandii, firma Vescom stała się znaną na całym świecie marką o zasięgu ogólnoświatowym, z zakładami produkcyjnymi w Holandii, Niemczech i USA. Jej produkty znajdują zastosowanie w projektach na rynku hotelarskim i gastronomicznym, ochrony zdrowia, pomieszczeń biurowych i szkolnictwa. W tych sektorach, estetyka często jest na drugim miejscu względem funkcjonalności. Jednak, Vescom łączy jedno i drugie, dzięki ciekawie zaprojektowanym, trwałym produktom, które spełniają surowe wymagania techniczne rynku inwestycyjnego. Z siedzibą w Ohio, Koroseal, komercyjna platforma produktów wnętrzarskich, jest wiodącym projektantem, dystrybutorem i producentem oklein ściennych, powierzchni prezentacyjnych, systemów ochrony ścian, druku cyfrowego i innych produktów do wnętrz.

produkty Vescom 

Wszystkie produkty firmy Vescom łączą funkcjonalność oraz formę. Marka ta oferuje profesjonalnym klientom zrównoważone, trwałe rozwiązania. Produkty Vescom stanowią odpowiedź na każdą potrzebę. Różnorodna oferta oklein ściennych wykorzystuje szeroki wachlarz technik i kolorów, podkreślając naturalne piękno materiałów dzięki produktom, które spełniają surowe międzynarodowe normy rynku inwestycyjnego. Gładkie, we wzory, przezierne; akustyczne, wyciemniające, przyciemniające: asortyment firmy Vescom tkanin zasłonowych oferuje ponad 35 jakości technicznych. Różnorodna kolekcja materiałów obiciowych obejmuje winyl i tekstylia – trwałe materiały, które są niepalne, łatwe w użyciu i odporne na przebarwienia. Wszystkie produkty Vescom są zaprojektowane z tym samym DNA. Dzięki widocznemu przeplataniu się trzech grup produktów, każdy materiał zastosowany indywidualnie w danej przestrzeni wygląda jakby należał do tej samej rodziny.

współpraca 

Koroseal wykorzystała możliwości produkcyjne firmy Vescom przy tworzeniu kilku swoich produktów, a inne dystrybuowała pod nazwą Vescom poza Ameryką Północną. Philippe van Esch, Dyrektor Naczelny Vescom, mówi: „Z biegiem czasu nasze więzi stały się bliższe. Chętnie wzmocnimy je w nadchodzących latach. Na przestrzeni lat, firma Koroseal stała się niekwestionowaną potęgą dystrybucyjną - zarówno w USA jak i w Kanadzie, za pośrednictwem swojej spółki zależnej, Metro. Firma Vescom poszukiwała partnera, który mógłby ją w pełni reprezentować. Z kolei, firma Koroseal chciała wzbogacić swoje portfolio produktów o renomowaną markę. Obie strony czują, że jest to idealne połączenie. Wspólnie możemy wdrożyć strategię, która okaże się istotna dla naszych potencjalnych klientów, dzięki produktom wysokiej jakości oraz dedykowanej, rzetelnej usłudze, które są naszymi fundamentami. Vescom obiecuje swoim klientom, w tym przypadku, architektom i projektantom: wasze specyfikacje są u nas bezpieczne. Dzięki naszej globalnej obecności dystrybucyjnej, możemy w pełni wywiązać się z tej obietnicy."

 

„Nasz zespół wKoroseal podchodzi z entuzjazmem do dystrybucji marki Vescom w Ameryce Północnej" - mówi Rich Runkel, Prezes oraz Dyrektor Zarządzajacy Koroseal. „Firma Vescom jest znana ze swojej europejskiej stylistyki, obecności na całym świecie oraz najwyższej jakości produkcji. Linia jest dobrze skoordynowana i bardzo dopracowana, dając specjalistom branży projektowej fantastyczną paletę wyróżniających się wzorów i kolorów, zaprojektowanych do wielu zastosowań końcowych. A kiedy połączymy to z potęgą dystrybucyjną Koroseal Interior Products w Ameryce Północnej, prawdziwym zwycięzcą będą projektanci oraz klienci, których oni obsługują."