Wyraźne struktury i kolory 

Nowe wzory winylowych oklein ściennych 

Na dobry początek 2016 roku prezentujemy trzy nowe wzory winylowych oklein ściennych i nową serię kolorów wzbogacającą klasyczną kolekcję Colour Choice. Do każdego wnętrza odpowiedni wzór!

imponująca faktura

Zgodnie z tradycją Vescom proponuje w swojej kolekcji wyraziste struktury, takie jak Tonga i Shannon. Clark jest nowym, ciekawym wzorem. To czytelny graficzny motyw nawiązujący do architektury. Każda ściana wykończona okleiną Clark po prostu przyciąga wzrok. Głęboka struktura daje niezwykły efekt 3D, dzięki czemu ściana staje się prawdziwym teatrem światła i cienia. Clark dostępny jest w 19 matowych i metalicznych kolorach.

140 kolorów Colour Choice

Niezawodna linia Colour Choice pojawi się w nowej kolorystycznej, które całkowicie odpowiadają współczesnym wymaganiom i gustom. Aż 140 odcieni! Neutralne odcienie i nowe akcenty kolorystyczne wzbogacą oferowaną kolekcję.

 

Willow to bogaty, warstwowy deseń o poziomej, organicznej strukturze. Delikatny i elegancki. Okleina Willow proponowana jest w 20 nowych, metalicznych kolorach, nie tylko modnych, ale i szykownych.

Rainy to okleina przypominająca w odbiorze len. Deseń o naturalnym i nieregularnym charakterze. Duży wybór kolorystyczny (33 kolory) oferuje nie tylko naturalne odcienie lnu, ale także wyraźne kolory, takie jak głęboki niebieski, koralowy czy słonecznie żółty.

 

winylowa okleina ścienna

Winylowe okleiny ścienne Vescom są niezwykle mocne, higieniczne, trwałe, odporne na działanie światła, przebarwienia, zarysowania i uderzenia, łatwe w utrzymaniu, przeznaczone do montażu bezszwowego. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów dostarczane są także z powłoką Vescom Protect.