Wzory dekoracyjne i podstawowe 

Aktualizacja Xorel textile wallcovering 

Aż 6 nowych wzorów w Xorel textile wallcovering kolekcji! Z certyfikatem Cradle-to-Cradle Gold. Trzy dekoracyjne wzory o płynnie przechodzących kolorach i 2 wzory podstawowe.

Fractal Emboss, Kaleidoscope i Fragment Emboss to nowoczesne wzory graficzne. Tkaniny charakteryzują się subtelnym przebiegiem linii dzięki wplecionemu żakardowemu deseniowi. Fractal Emboss wyróżnia się siecią przypadkowo przebiegających linii. Kaleidoscope to duży graficzny motyw na bazie wyrazistych linii. Fragment Emboss to motyw gwiazd ułożonych na kraciastym tle. Trzy dekoracyjne wzory występują w metalicznych kolorach takich jak miedź, brąz, srebro i złoto.

 

Fizzle Graphic to podłużne pasy o płynnych przejściach kolorystycznych Wzór dostępny jest w 4 delikatnych pastelowych odcieniach. Wyjątkowo prezentuje się w każdym pomieszczeniu!

 

Tkaniny typu dobby Circuit i Flash Back wyróżniają się drobną strukturą. Paleta kolorystyczna Circuit (8 kolorów) obejmuje neutralne i przygaszone barwy, natomiast paleta kolorystyczna Flash Back (14 kolorów) jest nieco bardziej świeża.

x-protect wall™

Wszystkie nowe wzory mają nośnik papierowy x-protect wall™. Nośnik ten sprawia, że okleiny ścienne, można czyścić wodą lub środkami dezynfekującymi. Nośnik zapobiega również przedostawaniu się bakterii i pleśni. Dlatego isdealnie sprawdza się w placówkach ochrony zdrowia.

 

kolekcja Xorel

Nowe wzory zostały dodane do katalogu z kolekcją Xorel textile wallcovering. na którą składa się obecnie 18 wzorów. Wzory z tej kolekcji charakteryzują się dużym zróżnicowaniem: są dostępne w wykonaniu płaskim i gładkim, o bogatym deseniu, z wypukłą fakturą, w żywych lub przygaszonych kolorach. Okleiny ścienne Xorel są wytwarzane z wytrzymałego polietylenu. Włókna syntetyczne z tego surowca posiadają właściwości, dzięki którym tkaniny Xorel są wyjątkowe w swoim rodzaju. Są one bowiem niezwykle trwałe, łatwe w czyszczeniu i zachowują swój kolor. A dzięki wodoodpornemu wykończeniu są też łatwe w utrzymaniu.