Nowa generacja przeziernych tkanin zasłonowych o właściwościach akustycznych 

Innowacyjne, eleganckie i wyjątkowo trwałe 

Vescom wprowadza nowości i poszerza swoją kolekcję o dwie nowe przezierne tkaniny zasłonowe o właściwościach akustycznych: Corsica i Capri. To tkaniny o wyraźnej strukturze dzięki wykorzystaniu różnych przędzy, oraz gry matu z połyskiem. Oba wzory naturalną kontynuacją trzech istniejących już przeziernych tkanin o właściwościach akustycznych: Carmen, Marmara i Formoza.

Tym samym Vescom nie tylko z radością wprowadza dwie tkaniny akustyczne o znakomitych właściwościach pochłaniania dźwięku (alfa w: 0,65). Corsica i Capri również wyglądają stylowo i doskonale prezentują się w otwartych przestrzeniach. Niezależnie od tego, czy chodzi o lobby hotelowe, salę konferencyjną czy biuro. Wyjątkowe w Corsica i Capri jest to, że przepuszczają światło; to cecha, która, jak by się mogło zdawać, powinna stać w opozycji do pochłaniania dźwięku. Tkaniny są tak lekkie i przezierne, że zamiast dzielić przestrzeń – łączą ją. Corsica i Capri są również wyjątkowo miękkie, a jednocześnie mocne i wyjątkowo trwałe.

Corsica: naturalny wygląd płótna 

Corsica udowadnia, że estetyka i funkcjonalność dobrze ze sobą współgrają. Pomimo wysokich właściwościach akustycznych, tkanina o długości odpowiadającej wysokości pomieszczenia swoim miękkim płóciennym wyglądem nadaje pomieszczenie przyjazny materiałowy charakter. Poza tym tkanina zasłonowa zapewnia przytulną atmosferę. Corsica charakteryzuje wspaniały efekt melanżu. Jest dostępna w szerokiej gamie naturalnych kolorów i doskonale łączy się z innymi płóciennymi tkaninami.

zamów darmową próbkę Corsica

Capri: funkcjonalna elegancja 

Tkanina zasłonowa Capri, tak, jak Corsica, w pozytywny sposób wpływa zarówno na poziom dźwięku, jak i wygodę w pomieszczeniu. Tkanina jest przyjemna w dotyku i elastyczna. Capri ma wytworny charakter i oferuje paletę kolorów w niezwykłych metalicznych odcieniach, takich jak brąz, srebro i platyna.

zamów darmową próbkę Capri

kolekcja akustycznych 

Tkaniny zasłonowe o właściwościach akustycznych firmy Vescom są dostępne na pełną wysokość pomieszczenia, przez co można uzyskać zasłony bez zszywania. Są odporne na działanie światła oraz na przebarwienia, są funkcjonalne, trwałe oraz wyróżnia je odporność ogniowa i bezpieczeństwo. Wiele z naszych tkanin można ponadto prać w wysokich temperaturach. Większość posiada też certyfikat Oeko-Tex.

więcej informacji o kolekcja akustycznych